В связи c зимним периодом и минусовой температурой на улице доставка продукции временно приостановлена!


Про Eskaro Ukraine

Завод Eskaro - один з найсучасніших в Україні

Eskaro Україна входить до складу міжнародної групи компаній з виробництва лакофарбових матеріалів «Eskaro Group AB».

З 2001 по 2007 в Україні відкривається 18 філій в крупних обласних центрах, які здійснюють свою комерційну діяльність з просування лакофарбової продукції. З 2011 року в магазинах усіх великих міст і обласних центрів України є лакофарбова продукція Eskaro Group AB власних торгових марок: Eskaro, Aura, Aura Wood, Titan. В асортименті понад 100 найменувань оздоблювальних, фасадних і структурних фарб, декоративні шпаклівки, алкідні і акрилові емалі, деревозахисні засоби, лаки та ін. На території України працює близько 150 колерувальних студій «Eskarocolor», що дозволяють отримувати фарби більше 15 000 кольорів і відтінків, завдяки чому український споживач може реалізувати будь-які ідеї колірного оформлення свого будинку.

2013 року в Україні було завершено будівництво сучасного лакофарбового заводу площею 2,5 га, проектна потужність якого склала 30 тисяч тонн на рік при однозмінній роботі. Інвесторами будівництва підприємства виступили шведські і фінські компанії, що входять до міжнародного холдингу Eskaro Group AB. Постачання обладнання та його монтаж здійснила всесвітньо відома французька компанія ABB Cellier. За рівнем автоматизації процесів підприємство є передовим не тільки серед компаній групи Eskaro Group AB, але і у всій хімічної промисловості України. Особливу увагу приділено екологічності підприємства. Завод відповідає всім вимогам концепції «екологічної чистоти», що передбачає застосування найсучасніших технологій для виробництва водно-дисперсійних матеріалів, безпечних для навколишнього середовища, а також використання відповідної сировини.

На сьогоднішній день у підрозділі Eskaro Україна працює близько 250 кваліфікованих працівників, праця яких підпорядкована головній місії компанії: наповнити Ваше життя квітами!

Вы смотрели
Нет просмотренных товаров
Фильтр
Найдено 5 
Удалить список?
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно