Клей для керамограниту Kreisel GRES-Multi 105
  • Доставка по Калуше
  • Клей для керамограниту Kreisel GRES-Multi 105

Клей для керамограниту Kreisel GRES-Multi 105

На складе
Рейтинг:

На складе 182.75

182.75грн


  • Производитель: Kreisel
  • Код товара: 13-303

Колеровка красок и лаков

Клей для приклеювання керамічної плитки фабричного виготовлення у вигляді сухої суміші в'язких речовин, мінеральних наповнювачів і модифікуючих добавок. Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу, призначену для нанесення тонким шаром. Після затвердіння стає водо- і морозостійким. Відрізняється високою еластичністю і адгезією.

Призначення

Суміш призначена для приклеювання керамічних плиток на стіни і підлогу вологовбиранням < 0,5% (особливо порцелянового керамограніта) як до міцних поверхонь, так і до деформуючих, з високою або слабкою адгезією, всередині, а у випадку використання морозостійкої плитки - зовні будинків, у тому числі і на терасах і балконах (з нахилом 2%). Може використовуватися також для кріплення інших видів плитки (глазурованої, теракотової, клінкерної). Основи можуть бути: звичайні бетони, бетони з легкими заповнювачами, комірчасті бетони, цементні, цементно-вапняні штукатурки, несучі вапняні штукатурки, гіпсові штукатурки, гіпсокартонні і гіпсоволокнисті плити,  цементні і ангідритові монолітні підлоги , у тому числі з підігрівом, внутрішні литі асфальти, поверхні, облицьовані старою керамічною плиткою, дерев'янисті панелі стін, поверхні, покриті рідкою плівкою або герметиками.

Технічні дані

Склад: портландцемент, мінеральні наповнювачі, модифікуюючі добавки.
Густина: приблизно 1,60 г/см?
Тип і клас розчину згідно: PN-EN 12004:2002/ A1:2003: С 1Т.
Адгезія до нормативної бетонної поверхні через 28 діб: > 0,5 МПа
Стікання:  < 0,5 мм
Вміст розчинного хрому VI: < 0,0002%

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Мы доставляем заказы по всей территории Украины.

Сроки доставки заказа зависят от наличия товаров на складе. Если в момент оформления заказа все выбранные товары есть в наличии, то мы доставим заказ в течение 2 - 3 дней, в зависимости от удаленности Вашего региона.

Если заказываемый товар отсутствует на складе, то максимальный срок доставки заказа может составить 2 недели.

В случае, если часть товаров из Вашего заказа через 3 недели не поступила на склад, мы отправим все имеющиеся в наличии товары, а затем за наш счет дошлем Вам оставшуюся часть заказа.

Способы оплаты:

  • Оплата при получении
  • Онлайн-оплата картой
  • Оплата в терминале
  • Безналичный расчет

Теги: Клей для керамограниту Kreisel GRES-Multi 105, Сухие строительные смеси, Kreisel