Клей для плитки Kreisel ELASTI-MULTI 104
  • Доставка по Калуше
  • Клей для плитки Kreisel ELASTI-MULTI 104

Клей для плитки Kreisel ELASTI-MULTI 104

На складе
Рейтинг:

На складе 195.50

195.50грн


  • Производитель: Kreisel
  • Код товара: 13-302

Колеровка красок и лаков

Клей для приклеювання керамічної плитки фабричного виготовлення у вигляді сухої суміші в'язких речовин, мінеральних наповнювачів і модифікуючих добавок . Після змішування з водою утворює однорідну клейову масу, призначену для нанесення тонким шаром. Після затвердіння стає водо- і морозостійким. Характеризируется високою еластичністю і адгезією, а також широким спектром застосування.

Призначення

Суміш призначена для приклеювання всіх видів керамічної плитки на стіни і підлогу (глазурованої, теракотової, клінкерної, керамогранітної) у тому числі плитки великого формату як до міцних основ, так і до таких, які схильні до деформації, з сильною і слабкою адгезією, всередині  приміщень і при використанні морозостійкої плитки зовні, у тому числі на терасах і балконах (з нахилом > 2%). Може використовуватися для кріплення плитки з натурального каменю (за винятком мармуру) після перевірки на зміну кольору при контакті  з сумішю. Основи  можуть бути: звичайні бетони, бетони з легким наповнювачем, комірчасті бетони, цементні і цементно-вапняні штукатурки, несучі вапняні штукатурки, гіпсові штукатурки, гіпсокартонні і гіпсоволокнисті плити, цементні і ангідридні монолітні підлоги , у тому числі з підігрівом, стара облицювальна плитка, внутрішні наливні асфальти , дерев'янисті панелі стін, поверхні, покриті рідкою плівкою або герметиком.

Технічні дані

Склад:  портландцемент, мінеральні наповнювачі, модифікуючі добавки.
Густина: приблизно 1,60 г/см?
Тип і клас розчину згідно PN-EN 12004:2002 /A1:2003: С2ТІ  
Адгезія до нормативної бетонної поверхні через 28 діб: >1,0МПа 
Стікання:  < 0,5мм
Вміст розчинного хрому VI: <0,0002%

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

Мы доставляем заказы по всей территории Украины.

Сроки доставки заказа зависят от наличия товаров на складе. Если в момент оформления заказа все выбранные товары есть в наличии, то мы доставим заказ в течение 2 - 3 дней, в зависимости от удаленности Вашего региона.

Если заказываемый товар отсутствует на складе, то максимальный срок доставки заказа может составить 2 недели.

В случае, если часть товаров из Вашего заказа через 3 недели не поступила на склад, мы отправим все имеющиеся в наличии товары, а затем за наш счет дошлем Вам оставшуюся часть заказа.

Способы оплаты:

  • Оплата при получении
  • Онлайн-оплата картой
  • Оплата в терминале
  • Безналичный расчет

Теги: Клей для плитки Kreisel ELASTI-MULTI 104, Сухие строительные смеси, Kreisel