Виберіть підкатегорію
Масляні фарби - що це?
Значне число власників житлових приміщень при проведенні ремонтних робіт використовують універсальні олійні фарби, що складаються з наповнювачів, які були затерті в оліфі, а також пігментів натурального походження.
Нижче ми поговоримо про головні характеристики цих фарб.
Ключові компоненти олійних фарб
В основі масляних фарб лежать оліфа, а також мінеральне борошно з фарбувальними пігментами. Ці компоненти велику вагу, тому зосереджується переважно в самому низу банки. Щоб склад був рівномірно пігментований, перед безпосереднім використанням його ретельно розмішують.
Деякі майстри вважають що краще додатково використовувати розчинник або збільшувати в суміші процентний вміст оліфи, щоб поліпшити її плотність.
Плюси і мінуси олійних фарб
А тепер давайте розглянемо головні переваги та недоліки масляних фарб.
переваги:
- ціна. Масляна фарба ціна на яку одна з найдешевших на ринку лакофарбових виробів, тому використовуються тоді, коли потрібен бюджетний ремонт.
- широке коло застосування. Якісна олійна фарба здатна замінити і ґрунтовку. Її задіюють для створення декоративного кольорового покриття на дерев'яних, металевих, бетонних та інших поверхнях.
- простота у використанні. Незважаючи на те, що перед використанням масляну фарбу зазвичай змішують з додатковими компонентами (наприклад, тієї ж оліфою), сам процес їх нанесення досить простий (як правило, наноситься така фарба малярської пензлем або валиком).
- великий вибір відтінків. Незважаючи на те, що сучасний ринок лакофарбових виробів поповнився іншими видами фарб, олійна фарба практично не втратила свого обсягу попиту. Тому її виробники намагаються розширювати свій асортимент все новими і новими відтінками.
недоліки:
- токсичність. Працюючи з масляною фарбою дуже важливо використовувати респіратор, оскільки при її засиханні в повітря виділяються отруйні випаровування.
низька паро- і повітропроникність. Покриття, створене за допомогою масляної фарби, майже не дає "дихати" основі. З цього причини лакофарбовий шар з часом починає покриватися пухирями і тріскатися, вимагаючи поновлення. - пожовтіння. Зважаючи на наявність у складі фарби оліфи багато відтінки згодом починають жовтіти.
Купити фарби на масляній основі в Україні
У нашому магазині ви можете купити масляні фарби з доставкою по Україні.
У нас представлена тільки сертифікована продукція офіційних постачальників від перевірених брендів (тобто, фарба МА-15, виготовлена по ГОСТу), тому ви можете бути повністю впевнені в її найвищій якості.
Масляна фарба вартість на AURA (ціни Листопад 2024)
Товар | Цена |
Фарба масляна PanaFarb МА-15 біла 2.5 кг | 110 грн |
Емаль олійно-фталева Sniezka Supermal біла глянцева RAL 9003 0,8 л | 270 грн |
Водорозріджувана масляна фарба Eskaro Veranda для фарбування зовнішніх дерев'яних поверхонь біла | 719 грн |