Виберіть підкатегорію
Молотова фарба завоювала серця тисячі людей і є відмінним різновидом серед фінішних покриттів. Застосовується для металевих конструкцій, які, як правило, володіють незвичайною структурою. Створюється відчуття, що виріб били молотком. Найчастіше такий вид фарби застосовують для декору металевих поверхонь.
Тут ми розглянемо особливості фарби і навчимося правильно працювати з нею.
Різновиди
Фарба з молотковим ефектом служить для декоративного покриття і є універсальною. Її можна використовувати для зовнішніх так і внутрішніх задач.
Фарба молоткова прекрасно захищає металеві поверхні від звичайних проблем, таких як: окислення і корозії, приховує дефекти.
Невід'ємними плюсом стане те, що предмети з таким покриттям легко миються і не особливо забруднюються та не вимагають додаткової фіксації.
Таке покриття відмінно поєднується з багатьма видами металу.
Що входить до складу молоткових фарб?
Склад фарби досить простий. У нього входить акрил або алкід, будівельні полімери, а також епоксидка. За рахунок цих компонентів, на виході ми отримуємо пластичний склад з ідеальною щільністю. Однак, в якості основної складової в основному виступає мелкодісперсная крихта з алюмінію або скла. Але переживати нема про що. Адже вони здатні підлаштуватися навіть під найдрібніші пори в поверхні.
Що стосується палітри кольорів, то вона дуже обширна в порівнянні з тією, що була кілька років тому. Більша частина складу тоді конфліктувала з яскравими пігментами, але зараз ви можете знайти фарбу і з зеленим відтінком і золотим і інші на ваш смак.
Де можна застосувати?
Такий вид активно застосовують для ремонту, створення декоративного ефекту. Найчастіше, для покриття електричних приладів, дверей, кованих виробів, металевих Парканами. Це пов'язано з її стійкістю до вібрації і осипання.
Якщо говорити про вартість, то у молотковій фарби ціна трохи вище ніж альтернативних фарб по металу. Однак, жодна з них не поступається їй за властивостями. Крім естетичного вигляду, вона відмінно себе показує в експлуатації крізь довгі роки.
Особливості
Перед використанням, бажано ретельно перемішати вміст баночки. Якщо розчин для вас занадто густий, то можна влити розчинник, але зовсім небагато (до 10 відсотків від всієї банки).
Наносити таку фарбу краще валиком з коротким ворсом. Але і допускається застосування інших інструментів для фарбування. Якщо ви збираєтеся працювати пензлем, то врахуйте, що при такому методі витрата фарби збільшується. Професіонали ж використовують кисть тільки для важкодоступних місць.
Процедуру фарбування проводити строго при плюсовій температурі. Найоптимальнішим діапазоном вважають від 8 до 30 градусів за Цельсієм.
Молоткова фарба для отримання бажаного ефекту наноситься в 2-3 шари. Важливо наносити наступний шар після застигання першого. Зазвичай, шари сохнуть протягом 15 хвилин. А повністю забарвлене покриття повинне простояти не менш 12 годин до повного застигання.
Де можна купити молоткову фарбу?
Купити молоткову фарбу можна прямо на нашому сайті. Наші фахівці допоможуть підібрати саме те, що вам потрібно. Досить натиснути кнопку "передзвонити" і наші оператори зв'яжуться з вами. Ми здійснюємо доставку в усі міста України.
З нами ваш ремонт стане ще комфортніше.
Молоткова фарба вартість на AURA (ціни Листопад 2024)
Товар | Цена |
Емаль молоткова Rolax Hammer Paint № 303 мідна | 196 грн |
Емаль молоткова Rolax Hammer Paint № 306 срібна | 196 грн |
Емаль молоткова Rolax Hammer Paint № 307 блакитна | 196 грн |
Емаль молоткова Rolax Hammer Paint № 314 зелена | 196 грн |
Емаль молоткова Rolax Hammer Paint № 320 бордова | 196 грн |