Аерозольні фарби широко застосовуються усіма, хто працює руками в будь-якій сфері, адже вони спрощують процес фарбування поверхонь. Тому виробники фарб постійно розширюють асортимент аерозолів, роблячи їх більш доступними для покупців. Склад аерозольних фарб відрізняється, від компонентів які в них містяться та безпосередньо залежать від їх властивості, та ціни.
Розфасована в балончики фарба обходиться найдешевше при фарбуванні поверхонь, вона досить універсальна і зберігається тривалий час. Оскільки є багато її видів, перед вживанням слід прочитати додається інструкцію. Слід пам'ятати також, що нерідко непрямим індикатором якості є ціна.
Якщо необхідна аерозольна фарба купити її можна в балончиках різного об'єму. З її допомогою можна забарвити окремі деталі, виконати декоративне оформлення або тонування. Для правильного застосування потрібно невелике тренування, професіонали нерідко завдають її через трафарет.
Переваги аерозольних фарб
Користуватися упакованої в балончик фарбою дуже зручно при роботах на важкодоступних і невеликих за площею поверхнях. Аерозоль незамінна, якщо потрібно забарвлення тонким шаром, що потрібно при освіження покриття. Ще одна перевага - при цьому виключаються патьоки фарби, а крім того, не будуть потрібні додаткові інструменти.
Фарби в балончиках - де застосовуються
Не завжди аерозольна фарба вигідна і практична, так, фарбувати нею підлоги не рекомендується. Однак, можна освіжати нею невеликі меблі, дверні коробки та покриття батарей опалення. Широко використовуються також різноманітні фарба для кераміки, вони незамінні в декоративних цілях. Також фарба в балончиках йде на покриття дрібних деталей з металу.
Працюючи з балончиком, можна підібрати потрібну товщину і рівномірність покриття. Нерідко фарбу з них наносять через трафарет, адже вона не розтікається і сохне дуже швидко.
Вартість аерозольних фарб
Аерозоль можна застосовувати і для декорування квартири, будинку або елементів прибудинкової території - хвіртки, воріт і т.п. Вона чудово підходить для графіті і оскільки стоїть зовсім недорого, спробувати себе в ролі художника може кожен. Існують і спеціальні фарби, для декорування афіш та плакатів, інтер'єрів різних установ. У нічних клубах і ресторанах нерідко застосовується фарба для скла, вона недорога і зручна для нанесення.
Укладати аерозольні фарби можна шарами різної товщини, на найскладніших поверхнях. Виробники завжди вказують, для яких матеріалів підходить конкретна фарба в балончику.
Вибір аерозольної фарби
Заходи безпеки при використанні аерозольної фарби аналогічні звичайним фарбам. Необхідно провітрювати приміщення, а якщо робота ведеться зовні, слід закрити від вітру, що фарбується.
Сьогодні у продажу є найрізноманітніша фарба в балончиках ціна при цьому залежить від кольору і об'єму. Більш затребувані кольору при цьому обійдуться дорожче. Крім того, чим фарба більш універсальна, тим її вартість буде вище.