СВП - це інноваційний метод вирівнювання підлоги та стін. Дана схема облицювання успішно використовується для укладання панелей з кераміки і керамограніта товщиною від 0,3 до 2 см (в залежності від марки виробу).
Переваги використання СВП
Головна перевага застосування СВП - автоматичне вирівнювання 2-х суміжних плиток по одному рівню. Таким чином, між горизонтальною і вертикальною площинами не буде критичних «перепадів». Крім того, при усадки (висиханні) клею облицювання не "поведе», а зазори між панелями вийдуть максимально рівномірними.
Ще одна перевага СВП - швидкість укладання. Навіть у непрофесійного фахівця процес облицювання стін і підлоги займе мінімум часу. З метою більш точної розмітки рекомендується використовувати хрестики для плитки, які можна купити в будь-якому будівельному магазині.
Плюси і мінуси використання СВП
До плюсів використання системи вирівнювання плитки можна віднести:
— простоту і міцність конструкції;
— точну і надійну фіксацію панелей;
— відсутність необхідності «замочування» стяжки.
У разі застосування СВП, опорні майданчики маленькі. Завдяки цій чиннику продовжити роботу можна навіть після тривалого (нічного) перерви.
Недолік застосування СВП всього один: складність видалення стяжки. У разі, якщо удар киянкою «піде» під кутом до шву, в якому забився клей, стяжка може порватися в самому «непотрібну» місці.
Де придбати систему вирівнювання плитки (СВП)?
В офф лайн магазинах купити систему вирівнювання плитки не просто, але зате її можна замовити в інтернеті. В середньому, набір з 250 основ і 100 клинів коштує від 120 грн. Таким чином, вартість системи вирівнювання обійдеться замовнику не дорого. Більш вигідний варіант - покупка СВП партією від 500 штук і більше, таким чином, можна знизити ціну товару.
Як зробити СВП в домашніх умовах
Майстри, яким не хочеться «віддавати» гроші за СВП, можуть реалізувати дану систему самостійно. За дві-три години роботи можна виготовити більше 300 саморобних затискачів.
Все, що для цього знадобитися - звичайні кусачки і моток алюмінієвого дроту (товщиною 1,7 мм). Для полегшення надлому слід злегка «надкусити» і покрутити дріт в руках. В іншому разі вона випадкового заломлення, як обмежувача рекомендується використовувати ДВП.
Нижній упор можна виготовити з обрізка сталевого профілю (монтажної стрічки, пластини, або іншого підручного матеріалу). Зверху алюмінієвий дріт скручується і вставляється в пластиковий клин від плитки. Для максимальної надійності кріплення елементів слід додатково використовувати ДВП-прокладку.
Подведение итогов
МСВП (багаторазова система вирівнювання плитки) - просте і фінансово вигідне рішення для швидкого і надійного укладання великоформатних керамічних панелей, багаторазова система вирівнювання плитки показала себе як надійний і найшвидший спосіб уклакді плитки.
Особливо, СВП буде корисна для людей, що не володіють достатнім досвідом і професійними навичками плиточника. Варто чи не варто витрачати кошти на такий набір, кожен майстер повинен вирішити самостійно.