Утеплення фасадів. Утеплення будинку пінопластом.

Попереду холоди, тому Українці масово готуються до зими. Люди купують обігрівачі та теплі ковдри, а ще – утеплюють фасади. Утеплення фасадів стає з кожним роком все більш актуальним, адже тарифи на електроенергію та газ стають в рази більші, а мерзнути взимку нікому не хочеться.

Утеплення будинки – є не дешевим задоволенням, але люди утеплюють, адже потрібно зменшувати втрати тепла хоча б до 30% та й потрібно економити.

Майстер для утеплення будинку

Майстрів потрібно вибирати ретельно, щоб було якісно та не дуже дорого, щоб зміни були відчутні. Потрібно провіряти фірми, щоб не потрапити не шахрая. Розпитайте скільки років фірма на ринку, чи мають вони своє обладнання для проведення робіт, та бажано запитати чи мають вони свій транспорт та й відповідно питання на рахунок досвіду.

Провірити майстрів легко, наприклад на перший день роботи коли будівельна фірма починає грунтувати та клеїти пінопаст, вже по цій роботі ми бачимо як працюють люди. Якщо клеють добре, рівненько, то все окей, можна продовжувати працювати з цими людьми.

УТРИМАННЯ ТЕПЛА ФАСАДУ

Якісно зроблене утеплення утримує тепло в помешканні. Утеплення будинку дає як мінімум зимою +3-5 градусів. Найпопулярніший утеплювач – пінопласт, тому що він легкий та й не пропускає вологу. Обирають товщину пінопласту не менше 5 см.

КОЛИ ПОТРІБНО УТЕПЛЯТИ ФАСАД?

Якщо на дворі наступають мінуса, роботи по утепленню фасаду робити не бажано.

Питання – чому?

Є технологічний процес, якого потрібно дотримуватись: захисний слой, який наноситься ззовні, має добре засвоїтись на стіні протягом 48 годин, кристалізуватись при плюсовій температурі не менше плюс п’яти градусівАктуально утеплюватись до листопада.

Ефективність утеплення фасаду в квартирах

Майже 50% тепла з квартир йде через стіни, 25% через вікна та двері, решта 25% через дах і підвал, якщо Ви проживаєте на першому чи останньому поверсі.

Утеплення фасаду підвищить температуру на +5-7 градусів.

Матеріали для оздоблення фасаду

Матеріалів для оздоблення фасаду на ринку будівельних матеріалів є безліч, но це питання завжди ставить замовника в глухий кут. Адже фасад, це як візитівка житла та й оздоблюється не на один рік, а на тривалий час.

Найбільш популярним продуктом для оздоблення фасаду власного будинку використовують структурну штукатуркубаранець або короїд. Для дачного будинку актуальними є структурна фарба, вона натягується шпателем та за допомогою спеціально валика робить структуру.

Також використовують більш дорожчий варіант – натуральний камінь.

Системи утеплення фасаду

Магазин-гуртівня «AURA», що знаходиться в місті Калуш, по вулиці Каракая 26 пропонує систему утеплення фасаду: мінеральну вату, пінопласт, фасадну сітку, кутик з сіткою, сухі будівельні суміші, структурну штукатурку в мішках та відрах, колорування з гарантією на колір.

Безкоштовно доставим товар по місту Калуш!

2018-02-02 21:57:05
0
88