Масло для кухонних дошок та стільниць Belinka Food Contact мат 0,5 л
Масло для кухонних дошок та стільниць Belinka Food Contact мат 0,5 л
На складі487 грн
484 грн
Belinka Oil Food Contact — біо-просочення на основі очищеного рослинного масла і мінерального масла з додаванням ароматичних масел призначена для захисту і догляду за масивної або шпонированной дерев'яною поверхнею в приміщенні. Підходить для поверхні, що знаходиться в контакті з харчовими продуктами або призначеної для підготовки і подачі їжі.
- просочення безбарвна;
- захист і догляд за дерев'яною поверхнею, що знаходиться в контакті з харчовими продуктами (кухонні робоча поверхня, столи і т.д.);
- глибоке проникнення в деревину забезпечує водостійкість.
Догляд за поверхнею, обробленої Belinka Oil Food Contact, виконується тим же маслом. Регулярність догляду залежить від породи деревини, механічних навантажень і вологості. За кухонними поверхнями, що піддаються впливу вологи, необхідно доглядати частіше.
Масла для деревини марки Belinka випускаються на основі натуральних компонентів, вони безпечні для здоров'я людини і екологічно чисті.
Застосування Belinka food contact
Перед нанесенням масла дерев'яна поверхня повинна бути ретельно відшліфованою, без слідів пилу, масел, воску і інших забруднень. Деревина повинна бути сухою, в іншому випадку захист не є адекватною. Перед використанням масло перемішати.
Масло в надлишку наноситься на суху поверхню за допомогою серветки, кисті або валика. Через 15-20 хвилин надлишки масла видаляються чистою вбирає тканинної або паперовою серветкою, поверхня згладжується інший сухою серветкою. Для посилення захисної функції або у разі пористої поверхні рекомендується повторити вчинок з інтервалом в 24 години.
Захист якісна, коли поверхню більше не вбирає масла. В ході роботи використовувати індивідуальні захисні засоби і забезпечити вентиляцію. Не рекомендується нанесення масла при температурі нижче +15 ° C. Відразу ж після завершення робіт інструменти очистити розчином води і миючого засобу або уайт спіритом.
Підготовка поверхні
Перед нанесенням просочення дерев'яна поверхня повинна бути ретельно відшліфована, деревний пил, віск, масла та інші забруднення видалені. Просочення не створює захисної плівки, тому шліфування має ключове значення для отримання гладкості. Для деревини твердих порід (дуб, тик і т.д.) рекомендується шліфування абразивом P220; для бука P280-P320; для деревини м'яких порід достатня зернистість абразиву P180, тому що з використанням більш тонкого абразиву гладкість не покращується.
Шліфування повинно бути рівномірним, це також значно впливає на гарний зовнішній вигляд поверхні. У разі нерівномірного шліфування на поверхні з'являються плями через різної адсорбції масла.
Перед початком робіт поверхня повинна бути сухою, інакше захист буде недостатньою.
Температура поверхні та просочення має бути не менше ніж +18 ° C.
Нанесення
Перед початком робіт масло ретельно перемішати.
Робочі умови: температура +15 ... +25 ° C, вологість повітря 40 - 70%.
Способи нанесення: кисть, валик, розпорошення, занурення, але в основному, масло наноситься за допомогою серветки.
Масло наливається на дерев'яну поверхню з надлишком і рівномірно розподіляється серветкою. Час просочування становить 10-15 хв.
При нанесенні зануренням виріб повністю занурюється в масло на 10-60 сек. Час просочування становить 10-15 хв.
При будь-якому способі нанесення надлишки масла видаляються чистою, сухою, вбирає тканинної або паперовою серветкою, потім поверхню згладжується сухою серветкою. Якщо надлишок олії не видалити, то він створює на поверхні плівку, яка після висихання тріскається і псує зовнішній вигляд.
Для збільшення стійкості поверхні рекомендується повторити процедуру через 24 години. Для деревини пористих або м'яких порід рекомендується нанести кілька шарів масла. Між шарами поверхню шліфувати губкою скотч Брайд або тонкими абразивними серветками.
Непросочених засохлі надлишки масла видаляються нітрорастворітелем. Перед цим необхідно перевірити дію розчинника на дубильні речовини, тому що їх усунення веде до зміни кольору дерева і плямистості поверхні.
Важливо
Висихання натуральних рослинних масел є екзотермічної реакцією оксидації, в результаті якої виділяється теплота. У разі сильного зігрівання промаслених серветок і губок може статися їх самозаймання.
Витрачені промаслені серветки та інші допоміжні матеріали (поролонові валики, губки, папір) зберігати в ємності з водою або спалювати, щоб уникнути їх самозаймання.
Висихання
24 години в нормальних умовах. Поверхня остаточно суха через 7 діб.
Умови сушки поліпшуються з легким підвищенням температури до 25 ° C і якісної вентиляцією. Застосування камери і підвищеної температури 30-40 ° C не покращує сушіння, тому що масло може випливати з деревних пір у вигляді крапель і зіпсувати зовнішній вигляд поверхні.
Розхід
Витрата залежить від породи, попередньої обробки деревини і способу нанесення. Зазвичай витрата на один шар складає від 50 до 100 мл / м2.